---< Sponsor Bağlantı >---

Rüşvet Kapıdan Girince, İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüşvet Kapıdan Girince, İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tecrübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir taneside Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar. Atasözümüzdür.Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

Rüşvet Kapıdan Girince, İman Bacadan Çıkar Atasözünün Açıklaması

 

 Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar.
Bir işi yaptırmak ve o işiçin istenilen kolaylığın sağlanması için birine yada birilerine mal yada  para olarak çıkar sağlanmasıdır. İslâm  Dinimizde rüşvet alıp vermenin çok günah olduğunu ve rüşveti haram  kılmıştır.Başkalarının hakkına tecavüz edip, haksız kazanç olarak değerlendirmiştir. Eğer bizlerden biri, Yüce Rabbimizin emirlerine uymayıp bu yasağı çiğnerse, hem büyük haksızlık etmiş hemde büyük günah işlemiş oluruz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Rüşvet Kapıdan Girince, İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 17 Mayıs 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Rüşvet Kapıdan Girince, İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz