---< Sponsor Bağlantı >---

Rugan Ayakkabı Ve Çanta Bakımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rugan Ayakkabı Ve Çanta Kullanırken Nelere Dikkar Etmeliyiz, Rugan Ayakkabı Ve Çanta  Bakımı Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir bayanın ğardolabın da  mutlaka bir rugan ayakkabı ve çanta vardır. Rugan ayakkabı ve çantaları uygun saklama koşullarında muhafaza edilmezse ruganlar zamanla çatlar ve hoş olmayan bir görüntüler ortaya çıkar. Rugan ayakkabı ve çantaların bakımını nasıl olmalı diyorsanız işte cevapları

Modası geçmeyen, kadınların olduğu kadar erkeklerin de şıklığına şıklık katan yegane parçalardan rugan. Annelerimizin de daha önceki ayakkabılarının arasında bolca rugan görmek olası.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ayakkabılar, çantalar, kemerler, cüzdanlar ruganın göz alıcılığıyla camekanlarda boy gösteriyor. Bazı vakit trend düşüşü yaşasa da her kadının dolabında kesinlikle rugan parçalar vardır.

Gelelim rugan kullanımına…

– Rugan kurtarıcıdır, çoğu kez sade bir kıyafetinizi rugan çanta ve ayakkabılarla bir anda hareketlendirebilirsiniz. Ancak kıyafetiniz zati mübalağalıysa rugandan uzak durun.

– Tek renk ve süssüz ruganlar belki hala kıyafetinize uygun olabilir fakat mübalağalı ve bol ayrıntılı bir kıyafetle katiyen ayrıntılı ruganları kullanmayın. Ayrıntıdan kastımız; zincirler, kurdeleler, fiyonklar, taşlar, metal zımbalar vs.

– Şayet kıyafetinizde 2’den fazla rengin kombinasyonunu kullanıyorsanız, birkaç rengin bir arada kullanıldığı ruganlardan uzak durun.

– Aynı şekilde ruganın parlak deri kıyafetlerle de kullanılması doğru değil.2014 rugan modasi8

– Evet dikkat çekmek güzel ama bu kadar parıltı ucuz algısı yaratabilir. Rugan zaten derinin üstüne bir tür kalın film çekilmesiyle yapılır. Siz bunu bir de deriyle kombin ederseniz pek hoş bir görüntü ortaya çıkmaz.

– Burada bir dip not düşmek gerekir. Böyle kalın bir tabakayla kaplandığı için rugan ayakkabıların hava geçirgenliği oldukça düşüktür. Dolayısıyla uzun saatler süresince giymek sıhhatli değildir. Ayrı olarak deri ayakkabılara göre daha sert oldukları için rugan ayakkabılarınızın daha rahat olmasına da ayrı ehemmiyet gösterin.

Rugan çantalara gelirsek

– Güzel büyük bir rugan portföy çantayla hem gündüz hem de gece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Şayet tercihiniz büyük bir kol çantası ise yeniden bol ayrıntıdan kaçınmanız gerekir.

– Büyük çantalarda en güzeli ruganla başka bir malzemenin kombinasyonudur. Çantanızın üzerinde bulunan ufak rugan ayrıntılar şıklık katabilir.

Rugan Ayakkabı Ve Çanta  Bakımı Nasıldır?

Rugan ayakkabıların ve çantaların çatlamaları önlemek için zeytinyağı veya  vazelin sürebilirsiniz. Sıcaklık rugan ayakkabıların çatlamasına sebep olduğundan serin yerde ve ayakkabıları kutuların da  saklamakta fayda vardır.


- Rugan Ayakkabı Ve Çanta Bakımı Nasıldır? admin tarafından 22 Şubat 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Rugan Ayakkabı Ve Çanta Bakımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz