---< Sponsor Bağlantı >---

Pürüzsüz Ve Canlı Bir Cilt İçin Yumurta Maskesi


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Pürüzsüz Ve Canlı Bir Cilt İçin Yumurta Maskesi, Evde Yumurta Maskesi Nasıl Yapılır, Ne İşe Yarar

Tüm bayanların ortak özelliklerinden biriside canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmaktır. Bunun içinde dünya bir parayı kozmetik ürünlerine yatırmaktadırlar. Halbusaki mutfağımızda ve elimizin altında bulunan malzemeleri kullanarak da bu işlemleri yapmamız mümkündür. Pürüzsüz Ve Canlı Bir Cilt İçin Yumurta Maskesi nasıl yapılır kısaca anlatmaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Cilti Yenileyen, Besleyen Ve Onaran  Bakım Maskesi Nasıl Yapılır1

Gerekli Olan Malzemeler:

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Yumurta sarısı  ve süt

Hazırlanışı: Yumurtanın sarısı ile beyazını ayırıp sarısını bir kaba alalım. Üzerine bir çorba kaşığı sütü ilave edip karıştıralım. Bu karışımı yüzünüze uygulayın ve kürün  üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyelim.  Sonra bu maskeyi  kağıt havlu ile silerek temizleyelim. Ardından sırasıyla, ılık ve soğuk su ile iyice yüzünüzü durulayın. Bu maskeyi haftada bir kez uygulamanız kafidir.

Ne işe yaradığına gelince: Cildiniz kuru ve nemsiz ise bu maske sizin için birebir. Maskenin içinde bulunan yumurta sarısı cildinizi beslerken, süt nemlendirecek, yumuşaklık, canlılık verecek ve sıkılaştıracak. Bu kürü uygulamaya devam ettiğinizde farkı sizlerde göreceksiniz.

 


- Pürüzsüz Ve Canlı Bir Cilt İçin Yumurta Maskesi admin tarafından 31 Ağustos 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Pürüzsüz Ve Canlı Bir Cilt İçin Yumurta Maskesi isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz