---< Sponsor Bağlantı >---

Pratik Olarak Pirinç Eşyalarınız Nasıl Temizlenir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ev İşleri İçin Pratik  Püf NoktalarıPratik Olarak Pirinç EşyalarınızNasıl Temizlenir,Pirinç Eşyalarınız, Prinçten Yapılan Ürünleri Pratik Olarak Nasıl Temizlenir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ev hanımlarının temizlik yaparken tüm zamanını Pratik Olarak Pirinç ve pirinçten  yapılmış eşyaların temizliği oldukça zor ve zaman iste. Hele birde kararmışlarsa o zaman daha bir zordur temizlemek  bir hayli zamanlarını alır. İşte sizlere çok pratik  çok basit bir formül.

Pirinç esyalarınizi parlatmak için  bir kaba temiz bir  su koyup içerisine birkaç damla limon damlatın  ve bu su ile pirinç olan eşyalarınızı iyice ovusturarak silin.  Pirinç yatak başlıklarını silmek için sıkılmış  yarım limonla iyice ovusturun,  nemli ve temiz bir bezle durulayın pırıl l pırıl olacak ve içiniz rahat edecek.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Pratik Olarak Pirinç Eşyalarınız Nasıl Temizlenir? admin tarafından 1 Mart 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Pratik Olarak Pirinç Eşyalarınız Nasıl Temizlenir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz