---< Sponsor Bağlantı >---

Permalı Ve Dalgalı Saçların Bakımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Permalı Ve Dalgalı Saçların Bakımı Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İster permalı olsun ister dalgalı veya kendinden kıvırcık saç olsun, bu saçlar diğer saçlara göre daha çok bakım ve özen ister.Kıvırcık saçlar düzenli olarak bakımı sağlandığında mükemmel bir görünüm kazanabilirler.  Bu tür saçlar bir türlü düzelmez, yerli yersiz kabarır ve daha sonra  düzelir ve hemen bozulur.       Genelde kıvırcık saçlar için düzenli kesim yapılmadığından uçlarındaki kırıklar yavaşça dibine doğru ilerliyor ve bu sayede sebum saçınızı tam olarak besleyemiyor. Buda kuru ve antipatik bir görünüme kapı aralıyor. Kıvırcık saç ne kadar kısa olursa kıvrılma dereceside bir okadar artar. Bu yüzden şık görünüm için doğru kesim çok ehemmiyetlidir.

Kıvırcık saçların en ehemmiyetli bakımı masajdır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Duşta yavaşça ve tesirli yapılan bir masaj saçınızın beslenmesine ekstra biz hız sağlar ve saçlarınız daha çekici görünür. Kaliteli bir şampuan  ile  de  duşta tesirli bir masaj saçınız için iyi olacaktır. Banyodan sonra saçın kabarmasını önlemek için   sirkeli su ile saçlarınızı durulayınız. Bu sayede saçınıza parlaklık katacaktır. Kıvırcıklarınız çok fazla gayri muntazam ise bunları çeşitli şekillendirme ürünleri aracılığıyla çok aşırıya kaçmadan kullanarak düzene sokabilirsiniz.

Saçınız Perma’lı ise uygulanıcak bakım daha değişik. Perma bir ilaç olduğundan saçınıza devamli güç desteği yapmanız gerekmektedir. Permalı saçlar içinde bonyodan sonra son durulama suyuna biraz sirke katıp durularsanız  saçlarınız çok parlayacak ve fazla kabarmayacaktır. Banyodan sonra saçlarımız nemli iken hafif jölelemeliyiz.

 


- Permalı Ve Dalgalı Saçların Bakımı Nasıldır? admin tarafından 11 Temmuz 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Permalı Ve Dalgalı Saçların Bakımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz