---< Sponsor Bağlantı >---

Nerde Birlik, Orda Dirlik Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Nerde Birlik, Orda Dirlik  Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Nerde Birlik, Orda Dirlik Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir? Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve atasözünedir1-150x130[1]mana taşımaktadır. Nerde Birlik, Orda Dirlik,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Nerde Birlik, Orda Dirlik Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Nerde Birlik, Orda Dirlik Atasözünün Açıklaması
  
Nerede  olursak olalım bulunduğumuz toplumdaki insanların  duygu, düşünce ve inanç birliği varsa dirlik ve düzenliklerine uyum sağlamamız gerekmektedir. Bulunduğumuz ortamda her kafadan bir ses çıkar herkes kendilerine uyulmasını kendi sözlerini kabul etmesini isterse orada ne huzur kalır ne dirlik. İnsanlar mutlu, huzurlu, başarılı ve uyumlu bir hayat sürmek istiyorsa bulunduğu toplumun kurallarına uymak zorundadır.


- Nerde Birlik, Orda Dirlik Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 4 Mart 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Nerde Birlik, Orda Dirlik Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz