---< Sponsor Bağlantı >---

Negatif İyonlar Nedir, Faydaları Nelerdir, Negatif İyonlar Havayı Nasıl Temizler?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Negatif İyonlar Nedir, Havayı Nasıl Temizlerler, Negatif İyonların Faydaları Nelerdir?

Doğanın temizleme ajanları  olan Negatif İyonlar Nedir, sağlığımız açısından önemi nedir, Negatif İyonlar havayı nasıl temizler kısaca cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Negatif iyonlar doğanın en kuvvetli hava temizleyici ajanları olmaktadırlar. Havada dolaşan bakteriler, virüsler, alerjen, küf, mantarlar, kötü kokular, sigara dumanı, ve hava kirliliği  gibi tüm zarar veren partiküller pozitif yüklüdürler. Negatif iyonlar da havada bulunan bu zararlı partikülleri kendine çekip bir araya toplamaktadırlar. Böylece büyüyüp, havada asılı kalamayacak kadar olan bu zararlı partiküller tabana çökerek soluduğumuz havadan uzaklaştırmaktadırlar. Ayrıca da bu iyonizasyon esnasında, bakteri ler ve virüsler  gibi zararlı olan canlıların yapıtaşları da bozularak sıhhatimize zarar vermeleri engellemektedirler.

Negatif İyonlar Nedir

Negatif İyonlar Nedir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Örneğin Şelalelerden  dökülen şiddetli su dalgaları, ummandaki dalgalar, yıldırım, yağmur ve bulutlarda meydana gelen sürtünme tesiri ile topraktan ve kayalardan çıkan tabii enerji dağılımı, uzaydan gelen kozmik ışınlar, nebatların fotosentezi, fırtınalar ve rüzgarlar iyon oluşumunu sağlayan   doğal etkenlerin başında gelmektedir

Negatif İyonların Faydaları

Kişiye Sakinlik ve Huzur Vermektedir

Kişi kendini daha İyi Hissetmektedir

Daha Kolayca  Stresten uzaklaştırmaktadır.

Kişilerde Enerji ve Fiziksel Performans Artışı Sağlamaktadır.

Harcadığımız Ve Tükettiğimiz Enerjiyi Tekrar Yerine Koymada Yardımcı Olmaktadır.

Vücudun Dengesini ve Esnekliğini Sağlama,

Gençleştirici Etki Yapmakta

Yorgunluğu Giderici Etki sağlamakta

Aşırı Sıcaklara Karşı Dayanıklılık Göstermektedir.

Kısacası Negatif İyonlar Daha İyi Bir Yaşam Kalitesi Sunmaktadır.

 

 


- Negatif İyonlar Nedir, Faydaları Nelerdir, Negatif İyonlar Havayı Nasıl Temizler? admin tarafından 2 Eylül 2014 tarihinde , Biyoloji Dersleri,Ders Notlarım kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Negatif İyonlar Nedir, Faydaları Nelerdir, Negatif İyonlar Havayı Nasıl Temizler? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz