---< Sponsor Bağlantı >---

Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözü Açıklaması Nasıldır, Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözümüzdür. Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözünün Açıklaması

Bir insan yaşadığı sürece fakire, yetime veya yolda kalmışa yardım ederse, onları doyurup giydiren ve gözetirse  bunların karşılığını ve mükafatını öbür dünyada alacaktır. Yüce Allah ona kat kat fazlasıyla verecektir. İnsanın ahrete götürebileceği tek şey yaptığı iyiliklerdir. İyi Amellerdir.


- Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 2 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Ne Verirsen Elinle, O Gider Seninle Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz