---< Sponsor Bağlantı >---

Nane Nelere İyi Gelmektedir, Nanenin Sağlığımıza Olan Etkisi Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Nanenin Faydaları Ve Sağlığımıza Olan Etkisi Nasıldır, Nane Nelere İyi Gelmektedir?

Bir çok yemeklerin ve salataların olmazsa olmazı olan Nane Nelere İyi Gelmektedir, Nanenin Sağlığımıza Olan Etkisi Nasıldır?, kısaca cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hem görüntüsü ile hemde hoş kokusu ile  çorbalarınızın  vazgeçilmezi süsü olan nanenin faydaları saymakla bitmez.Midemiz bulandığında veya soguk alğınlıgında hemen nane limon kaynatıp içmeyenimiz yoktur.

Nane Nelere İyi Gelmektedir

Nane Nelere İyi Gelmektedir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hoş kokusu ilede mentol etkisi yapan nane bizlerin ferahlamasın saylarken   aynı zamanda iyi bir mikrop kırıcı oldugunu biliyormuydunuz?

Nanenin sağlıgımıza kattığı diger faydaları gelince mide ağrılarını keser,Gaz söktütücüdür.Hoş aroması ile sakinleştirici etkisi yaratır.Sinirleri kuvvetlendirir ve sukunet verir.Kadınlarda adet kanamalarını düzenler ve adet sancılarını azaltır.Çocuk emzieren anneler nane  kaynatıp içerlerse sütü artırır ve gögüslerdeki olan şişliği giderir.Bagırsak solucanlarının düşürülmesine yardımcı olur ve idrar süktürücüdür.Kısacası nanenin faydaları saymakla bitmez.

 

 


- Nane Nelere İyi Gelmektedir, Nanenin Sağlığımıza Olan Etkisi Nasıldır? admin tarafından 16 Aralık 2014 tarihinde , Sağlık,Şifalı Bitkiler Ve Faydaları kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Nane Nelere İyi Gelmektedir, Nanenin Sağlığımıza Olan Etkisi Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz