---< Sponsor Bağlantı >---

Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?atasözleri

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

 Rabbimiz biz Müslümanlara beş vakit namaz kılmayı emretmiş ve farz kılmıştır. Ama maalesef namaz kılmayan kişilerde vardır. Namaz kılmayan kişiler ezan okundu mu okunmadı mı hiç dikkat etmezler. Ancak namaz kılanlar ezan vakitlerine dikkat ederek vaktinde namazlarını kılarlar.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 8 Mart 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Namaza Meyli Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz