---< Sponsor Bağlantı >---

Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bu yazımızda Mustafa Sandal kimdir, Mesleği, Eğitimi, Mustafa Sandal Boyu, Yaşı, Kilosu nasıldır, Mustafa Sandal Göz rengi ve saç rengi nasıldır, Mustafa Sandal Ne İş yapmaktdır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi Neresi, Kaç Yaşında, Boyu Ve Kilosu, Eğitimi, Mesleği Hakkında Bilgiler

Mustafa Sandal Hakkında Kısa Bilgi:

11 Ocak 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mustafa Sandal, şarkıcı, söz yazarı ve besteci kimliği yanında aynı zamanda dizi ve sinema oyunculuğu ile iş adamı gibi birçok unvanlara da sahiptir. 1990’lı yıllarda müzik piyasasına adım atmış ve kendi albümünü yapmadan önce bir çok sanatçıya birbirinden güzel besteler veren Mustafa Sandal, 1994 yılında çıkardığı Suç Bende isimli albümü çok beğenilmiş ve kısa sürede listelerde ilk sıralarda yer almıştır.

Hem Türkiye hem de dünya genelinde albümleri çok beğenilen başarılı sanatçı Mustafa Sandal 2002 yılında çıkardığı Kop adlı albümü sayesinde de En İyi Erkek Sanatçı dalında ödüle layık görülmüştür. Şarkıcı son olarak 2013 tarihinde Tesir Altında isimli çalışmasını dinleyicilerin beğenisine sunmuştur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu

Mustafa Sandal Memleketi Neresidir: İstanbul

Mustafa Sandal Doğum Tarihi:11 Ocak 1970 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 45 yaşındadır

Mustafa Sandal Boyu: 1.74

Mustafa Sandal Kilosu 67

Mustafa Sandal Saç Rengi : Siyah

Mustafa Sandal Göz Rengi: Siyah

Mustafa Sandal Mesleği : Söz yazarı, besteci, şarkıcı, aranjör, Müzik yapımcısı ve dizi oyuncusu

 Mustafa Sandal Eğitimi:  American College of London mezunu

Mustafa Sandal Resimleri:

Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu

Renkli Webim & Vikipedi Biyoğrafi Ansiklopedisi


- Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu admin tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde , Biyografi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Mustafa Sandal Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz