---< Sponsor Bağlantı >---

Mum Dibine Işık Vermez Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Mum Dibine Işık Vermez Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Mum Dibine Işık Vermez Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir atasozleriders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır.Mum Dibine Işık Vermez ,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Mum Dibine Işık Vermez Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?

Mum Dibine Işık Vermez Atasözünün Açıklaması Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hiç dikkat ettiniz mi bilmem ama mumu yaktığımız zaman mum etrafını aydınlatır ama kendi  dibine karanlıktır, kendi etrafını aydınlatmaz.
Zengin  kişiler de uzaktakileri kollayıp kayırdıkları ve çokça yardım yaptıkları gibi kendi yakınlarına o kadar fayda sağlayamazlar. Çünkü onlar her şeyden önce çıkarlarını düşünen insanlar olmaktan uzaktırlar. Etraflarına ışık saçarlar ama asıl yapmaları gereken şey ise kendi yanındakilerini koruyup kollamalarıdır. Ama her nedense onu yapmazlar.


- Mum Dibine Işık Vermez Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 8 Mart 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Mum Dibine Işık Vermez Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz