---< Sponsor Bağlantı >---

Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar, Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Minareyi Çalan Kılıfını  Hazırlar, Atasözünün Açıklaması Nasıldır, Minareyi Çalan Kılıfını  Hazırlar, Atasözünü İle Ne Anlatılmak İstenmiştir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Her bir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Minareyi Çalan Kılıfını  Hazırlar,  Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Minareyi Çalan Kılıfını  Hazırlar,  Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir? 

Minareyi çalan kılıfını hazırlar.atasözleri

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Herhangi bir yolsuzluk veya bir soygunu saklamak yada üzerini örtmek için normalde gerçek olmayan bir hikaye uyularak yada bu düzenbazlığı gizleyip kendilerini suçsuz ve masum olduğuna inandırılmak için kurgulanarak hazırlanan bir olaydır.  Yolsuzluk yapan kimse, kendisini sorumluluktan kurtulma yollarını inceden inceye  düşünüp ve ortaya çıkmasını önleyecek tedbirleri önceden alıp ona göre hareket ederler.

 


- Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar, Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar, Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz