---< Sponsor Bağlantı >---

Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözü Açıklaması Nasıldır, Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözümüzdür. Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözünün Açıklaması

Saklanamayacak kadar büyük bir yolsuzluk veya hile  yapan kimse, her hangi bir sorumluluktan kurtulabilmek için  hile yollarını iyiden iyiye ve inceden inceye düşünüp ve ortaya çıkmasını önleyecek önlemleri evvelce alıp her şeyi kılıfına uydurmasıdır.


- Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 27 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Minareyi Çalan Kılıfını Hazırlar Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz