---< Sponsor Bağlantı >---

Mermer ve Fayanslarda Oluşan Pas Lekesi Nasıl Çıkartılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Mermer ve Fayanslarda Oluşan Pas Lekesi Nasıl Çıkartılır, Mermer ve Fayanslarda Oluşan Pas Lekesi Nasıl Yok Edilir?

En inatçı lekelerden biriside Pas lekesidir. Mermer ve Fayansların üzerine farkında olmadan koyduğumuz demir ve benzeri maddeler oksitlenerek pas tutar ve buda bizim mermerimizi yada fayansımızı batırır. Pas lekesini çıkarmakta oldukça güçtür. Ama pas lekesini çok kolay ve pratik bir şekilde çıkarta bilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

mermer-ve-fayanslarda-olusan-pas-lekesi-nasil-cikartilir

Nasıl mı İşte cevabı.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Mermer ve Fayanslarda Oluşan Pas Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Mermerdeki veya fayansların üzerinde oluşan pas lekelerinin üzerine limonu kesip yarım limon suyunu lekelerin üzerine dökün. Sıktığımız limonun kabuğunu atmayalım. Lekeli yerleri limon kabuğu ile de hafif ovalayın. Pas lekesi çıkacaktır. Ayrıca limon kabuğu ile musluğumuzun bataryasını ve musluğumuzun etrafını lilerseniz kireç atıkları kaybolacak ve musluluğumuz ışıl ışıl olacaktır.


- Mermer ve Fayanslarda Oluşan Pas Lekesi Nasıl Çıkartılır? admin tarafından 5 Kasım 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Mermer ve Fayanslarda Oluşan Pas Lekesi Nasıl Çıkartılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz