---< Sponsor Bağlantı >---

Mat Ve Kuru Ciltler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Mat Ve Kuru Ciltler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Deniz Tuzu İle Gelen Güzellik?

Cildimiz dış etkenlerden çok çabuk etkilenmektedir. Güneşten, rüzgardan, soğuktan vb. gibi dış etkenlerden dolayı cildimiz matlaşır ve parlaklığı gider. Evde hazırlayacağımız çok basit bir kürle cildimizi matlaşmaktan koruruz. Cildimize parlaklık ve canlılık ve pürüzsüzleştiren doğal maske formülünü sizlerle paylaşak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

cilt bakımı

 

Deniz Tuzu Maskesi İçin

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 1 çay bardağı deniz tuzu  ve 1 adet limona ihtiyacımız vardır.  Limonun suyunu sıkıp deniz tuzu ile bir kabın içerisinde   karıştırıyoruz.  Hazırladığımız bu kürü cildimize uyguluyoruz.

Uygularken de cildinize masaj yaparak yada  sürerek uyguluyoruz.  10 dakika kadar bekleyip ılık su ile iyice yıkayıp duruluyoruz. Bu uygulamayı en az haftada iki kere yaparsak kısa sürede cildinizin ışıl ışıl parladığını ve canlılık kazandığını sizlerde fark edeceksiniz.


- Mat Ve Kuru Ciltler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır? admin tarafından 5 Ekim 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Mat Ve Kuru Ciltler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz