---< Sponsor Bağlantı >---

Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü Ne Anlama Gelmektedir, Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü İle  Ne Anlatılmak İstenmektedir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimiz ve anlamlarını açıklamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda  Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü İle  Ne Anlatılmak İstenmektedir onu açıklamaya çalışacağım.

 Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü Ne  Anlatılmak İstenmektedir?atasözleri

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Mal mülk mevki ve makam hiç bir şey kalıcı değildir. Hepsi gelip geçicidir.
İster kamuya ait  olsun isterse her hangi bir işte yüksek mevkii ve  makam  olun ömrünüzün sonuna kadar orada  kalamazsınız.  O yeri kendi malı ve mülküymüş gibi de kullanamaz. Bir gün  gelir, sizi  o yere getirenler onu oradan alır, yerine bir başkasını getirebilirler. Bu nedenle herhangi bir mevkii ve makamı  işgal edenler, o yerlerde yetkilerini yanlış yolda kullanmamalıdırlar. Doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmamalıdır.


- Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 19 Şubat 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Mahkeme Kadıya Mülk Değil Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz