---< Sponsor Bağlantı >---

Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan  Ve Fakirlikten Kurtulmak  İçin Okunacak Dua

Bir çoğumuzun çeşitli sıkıntıları vardır. Bu sıkıntılardan kurtulmak için dua etmeliyiz. Dua sayesinde bu sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz. Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan Kurtulmak İçin Okunacak En Güzel Dualardan Birisi Hz Yunus Peygamberin duasıdır. Hz. Yunus Peygamber bu dua sayesinde balığın karnından kurtulmuştur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İşte Duamız:  la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin.

Anlamı : Allah’ ım Senden başka hiçbir ilah yoktur sen bütün noksanlıklardan münezzehsin muhakkak ki ben nefsime zulm edenlerden oldum)

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Duanın Faziletine gelince

Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Bir amirin sert şiddetinden, zalimin zulminden ve herhangi bir sınava girerken okunmasında çok fayda vardır. Bu duanın feyz ve bereketi çok büyüktür.

Herhangi  bir zarürete düşen, sıkıntı da olan bir kişi bu duayı alışkanlık haline getirip sürekli okumasında çok fayda vardır.

 


- Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua admin tarafından 11 Mart 2014 tarihinde , Dini Bilgiler,Günlük Hayatımızı Kolaylaştıracak Dualar kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Maddi Manevi Bütün Sıkıntılardan Kurtulmak İçin Okunacak Dua isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz