---< Sponsor Bağlantı >---

Lösev Nedir, Lösev’ in Amaçları Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Lösev Nedir, Lösev’ in Amaçları Nelerdir, Lösev Kimlere Hizmet Vermektedir?

Kısa adı Lösev Olan yani Lösemili Çocuklar Vakfı 1998 yılında kurulmuştur. Amacı ise Lösemili çocukların yani kan hastalığı olan çocukların  her türlü tedavi ihtiyaçlarını karşılamak ve Lösemili çocuklara ve ailelerine yardımcı olmaktır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Lösev Nedir, Lösev' in Amaçları Nelerdir?

Lösev Nedir, Lösev’ in Amaçları Nelerdir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

LÖSEV Kısaca bir sivil toplum kuruluşudur. Lösemili çocuklar için kurulmuş ve Lösemili Çocukların  faydalanması için çalışan  bir kurumdur. 1998 seneninde kurulmuş ve  Lösemili çocukların rehabilitasyon ve amaçlayan bir kurumdur.

LÖSEV’  in amacı ise.  Lösemili Çocukların eğitimden, tedavilerine kadar  her türlü ihtiyaçlarını karşılamak ve hasta çocukları tedavi ettirmektir ve ailelerine destek vermektir.

24 Eylül 2000 yılında Türkiye’nin ilk ve tek olan Lösemili Çocuklar Hastanesi Lösante’yi  açmış olan Vakıf bugüne kadar binlerce lösemili çocuk ve ailesini hayata bağlamıştır. Maddi destek yanında manevi destekte vermektedir.


- Lösev Nedir, Lösev’ in Amaçları Nelerdir? admin tarafından 29 Eylül 2014 tarihinde , 5n- 1k Konuları,Vikipedi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Lösev Nedir, Lösev’ in Amaçları Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz