---< Sponsor Bağlantı >---

Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözünün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözü Açıklaması Nasıldır, Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözümüzdür. Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözünün Açıklaması

İnsanlar birilerine küs olabilirler yada ayrılmış veya ilişkisini kestiği kişiler olabilir. Küs olduğu halde o kimseden her hangi bir çıkar yada yarar sağlamamaya çalışılmamalıdır. İnsan onuru ayaklar altına almamalıdır. Şu unutmamalıyız küs olduğumuz kişiyle bir gün barışıp tekrar yüz yüze bakabiliriz. O zaman geldiğinde o kişinin yüzüne bakabilecek yüzümüz olmalıdır.


- Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözünün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 20 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Küstügün Dağın Odununu Kesme Atasözünün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz