---< Sponsor Bağlantı >---

Kuru Saçları Canlandırmak İçin Ne Yapmalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kuru Saçları Canlandırmak İçin Ne Yapmalıyız, Kuru Saçları Mayonezle Bakım Nasıl Yapılır, Kuru Saçlara Mayonez Kürü, Mayonezle Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Mutfakta kullandığımız ürünlerinin bir diğer faydası da güzelliğimiz açısından da kullanabilmemiz. Güzelleşmek uğruna bir servet harcamamıza gerek yok. Evde ve mutfakta kullandığımız ürünlerle de daha çok ucuza bakım yapabiliriz.

Bunlardan bir tanesi de  Dolabımızda hiç eksik olmayan mayonezdir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Eğer saçlarınız kuru ise canlandırmak için mayonezi denemeye ne dersiniz.

Saç derisinin tıkanmış olmasından dolayı meydana gelen yağ eksikliğinden dolayı saçlar kurumaktadır. Evinizde bulanan mayonezi kullanabilirsiniz. Eger mayonez yoksa da evde basit bir şekilde hazırlayacağımız mayonezle güzel bir kür ve saç bakımı yapabilirsiniz.

 

Malzemeler

1 yumurtayı

1 çorba kaşığı sirkeyi

2 çorba kaşığı sıvı yağ

 

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri bir kasede iyice karıştırın. Banyo yapmadan önce hazırladığımız  karışımı baş derinize ovarak iyice yedirin. Bir süre bekleyin. Daha sonra saçlarınızı tarayarak bütün karışımın saçlarınıza eşit yayılmasını sağlayın. 15 dakika kadar daha bekledikten sonra saçlarınızı ılık su ile yıkayarak iyice durulayın. Bu uygulamayı haftada iki kere yaparsanız saçlarınızın canlandığını ve ışıl ışıl  parladığını göreceksiniz.


- Kuru Saçları Canlandırmak İçin Ne Yapmalıyız? admin tarafından 1 Temmuz 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Kuru Saçları Canlandırmak İçin Ne Yapmalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz