---< Sponsor Bağlantı >---

Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır, Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözümüzdür. Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözünün Açıklaması

Doğada bulunan kurtlar güçlü, kuvvetli olarak tanınmaktadır. Böyle güçlü olan  bir kurtla  köpekler kolay kolay baş edemezler. Kurtlardan çekinip korkmaktadır. Güçlü ve  kuvvetli insanlardan da herkesi korkutup, tedirgin eden bir hal ve tavırları vardır. Ama bu güçlü kişilerde yaşlandıkça güçlerini ve kuvvetini kaybederler. Bu güçsüz  kimselerde bazılarının eğlencesi ve oyuncağı şekline gelirler.

 


- Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 23 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz