---< Sponsor Bağlantı >---

Küpe Küp Deyince Küp Adama Düp Der Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Küpe Küp Deyince, Küp Adama Düp Der Atasözü Açıklaması Nasıldır?

 Fazla  Mal Göz Çıkarmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, Küpe Küp Deyince, Küp Adama Düp Der Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Küpe Küp Deyince, Küp Adama Düp Der Atasözümüzdür.Küpe Küp Deyince, Küp Adama Düp Der Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Küpe Küp Deyince, Küp Adama Düp Der Atasözünün Açıklaması

İnsan bir kişiye vaya kimseye nasıl hitap ederse, aynı  benzeri bir karşılık bulabilirsiniz. Saygı ile hitap ederse, saygılı bir karşılık alırsınız. Kaba bir şekilde hitap ederseniz de karşılığı kaba olacaktır. Karşınızda ki kişinin  değersiz görürseniz ve  yüzüne karşı söylediğiniz kişi, size, sözünüzün yankısı gibi kötü bir karşılık verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için karşınızdaki kişilere saygılı davranmakta fayda vardır.


- Küpe Küp Deyince Küp Adama Düp Der Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 21 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Küpe Küp Deyince Küp Adama Düp Der Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz