---< Sponsor Bağlantı >---

Küf Lekesi Nasıl Temizlenir, Küf Lekesini Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Küf Lekesi Nasıl Temizlenir, Küf Lekesini Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?

Lekelerin içerisinde en inataçı ve çıkmayan lekelerden biriside küf lekesidir. Leke temizlense bile izi kalmaktadır. Küf lekesini çıkarmanın püf noktaları sizler için.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

küf-lekesi-nasil-cikar

Küf Lekesi Nasıl Çıkarılır:

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Lekeli  yeri veya çamaşırı  küf lekesini  olan yeri limon suyu ve tuzla ıslattıktan sonra güneşte kurutunuz.  Eğer leke deri üzerinde ise  küf lekesini ise eşit ölçüde karıştırılmış alkollü suyla silebilirsiniz. Boyalı deri üzerinde oluşan küf lekesini  ise gliserinle ovarak çıkartabilirsiniz. Rutubetli dolaplarda duran çamaşırlarda oluşan lekeleri ise çamaşırı kaynar süte batırarak çıkartabilirsiniz.  Mobilya üzerinde oluşan küf lekesini de  sıcak zeytinyağı ile ovarak çıkartabilirsiniz.

Kolay Gelsin


- Küf Lekesi Nasıl Temizlenir, Küf Lekesini Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız? admin tarafından 1 Nisan 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Küf Lekesi Nasıl Temizlenir, Küf Lekesini Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz