---< Sponsor Bağlantı >---

Küçük Gözleri Büyük Ve İri Göstermek için Makyaj Sırları?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Küçük Gözleri Büyük ve İri Göstermek için Makyaj Sırları, Küçük Gözleri Nasıl İri Gösterebiliriz?

Göz makyajı bayanları olduklarından da daha güzel göstermektedir. Birkaç ufak makyaj hilesiyle küçül gözleri büyük göstermek sizlerin elindedir. Eğer sizlerde gözlerinizi olduğundan büyük ve daha doğal olmasını istiyorsanız, bu yazımızda aradığınız cevabı bulabilirsiniz. Küçük gözleri büyük göstermek için makyajınızı natürel ve açık tonlarda yapmanız lazımdır. Gözlerini büyük göstermek ve koyu makyaj yapmak isteyenler  için de gözün üzerini koyu tonlar kullanacaksanız eğer gözün alt kısmını boş bırakmalısınız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Küçük Gözleri Büyük Ve İri Göstermek için Makyaj Sırları?

Küçük Gözleri Büyük Ve İri Göstermek için Makyaj Sırları?

Küçük Gözleri Büyük ve İri Göstermek İçin Makyaj Sırları

İşe ilk olarak göz bölgesinin içine açık renk kalem veya far sürün. Göz kapağınızın üzerine yeniden bej, krem veya beyaz tonlarında farınızı sürün. Aynı işlemi  de kaşlarınızın altına da uygulamalısınız. Farı normalde göz kapağınızın tam katlandığı yere uygulamanıza karşın bu defa düzmece bir göz kapağı yapmak için gözünüzün katlandığı yerin tam üzerine far sürün. Makyaj ile gözleri iri göstermek için göz içine mutlaka bej renk bir kalem kullanmalısınız. Kirpik kıvırıcısı ile kirpiklerinizi kıvırmanız vaziyetinde gözleriniz olduğundan daha büyük ve iri görünecektir. Kıvırılan kirpiklerin üzerini rimel ile geçmeniz yine gözlerinizi iri görünmesine katkıda sağlayacaktır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Küçük Gözleri Büyük Ve İri Göstermek için Makyaj Sırları? admin tarafından 3 Eylül 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Küçük Gözleri Büyük Ve İri Göstermek için Makyaj Sırları? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz