---< Sponsor Bağlantı >---

Kontakt Lenslerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kontakt Lenslerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır, Kontakt Lenslerin Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kontakt Lenslerin Temizliği çok önemlidir. Kontakt Lensler direkt gözümüzde kullandığımız için hijyenine dikkat etmemiz gerekir. Doğal olarak k ontakt lenslerin temizliğini sağlayan  özel olarak hazırlanmış  lens solüsyonları vardır. Bu solüsyonlar, kullanılan kontakt lense göre de farklılıklar göstermektedirler ve lenslerin sağlıklı olarak temizliğini sağlarlar.

Kontakt Lenslerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kontakt Lenslerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kontakt Lenslerin en kolay  ve en sağlıklı lens temizleme yolu ise  lensinizi avuç içine alarak, üzerine lens solüsyonu sıkıp o şekilde    uygulama yapabilirsiniz.  Kontakt Lensler için  her akşam, içerisinde özel solüsyon olan  Kontakt lens kutusuna koyulmalıdır. Lens kutusu içerisindeki solüsyon ise her akşam tazelemelidir. Bu kutuların içerisi  çok  az bir miktar solüsyon aldığı için  bu şekilde bir uygulamayı her gün akşam rahatlıkla yapabiliriz.  Solüsyon içerisinde ki lensler    mikropların birikmemesi önlemiş olacaktır.

 


- Kontakt Lenslerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır? admin tarafından 24 Mart 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Kontakt Lenslerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz