---< Sponsor Bağlantı >---

Kış Aylarında Sağlıklı Olmak Ve Hastalanmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kış Aylarında Sağlıklı Olmak Ve Hastalanmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz, Kış Aylarında Hastalanmamak Ve Sağlıklı Olabilmek İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Havalar iyiden iyiye soğudu ve kış iyice kendini belli etmeye başladı.Soğuk havalarda  ısınmak için  yakılan soba  ve kalorifer bacalarından çıkan dumanla da hava kirliliği başgösterdi.Kar yağdıktan sonrada yollarda oluşan buz kitlelerinde de yürümek zor oldu için mecbur kalmadıkca dışarı çıkmayız evde  zamanımızı  geçiririz.Günlerin kısa, geceleri uzun olması ve zamanımızın çoğunu televizyon başında  geçiririz. Sürekli bişileri atıştırırız.Hareket alanımızın dar olması ve  sürekli atışmalılıklar nedeniylede kilo almamız kaçınılmaz olur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Kış Aylarında Sağlıklı Olmak Ve Hastalanmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz?

Kış Aylarında Sağlıklı Olmak Ve Hastalanmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz?

Kilo almamak ve sağlıklı beslenmek için kışın hangi sebze ve meyveleri yemeliyiz?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kışın kilo almamak için unlu, şekerli ve karbonhidratli yiyeceklerden uzak durmalıyız. Bunun yerine lahana,pırasa, ıspanak gibi bol lifli sebzeleri tüketmeliyiz. Hastalıklara yakalanmamak ve kilo almamak için ögün aralarında bir  veya iki porsiyon  C vitamini bakımından zengin  portakal, mandalina, greyfurt  gibi meyveleri  yemeliyiz.Ayrıca  kırmızı et yerine  balık yememizde fayda var.Haftarda iki üç gün ceviz veya fındık (3-4 adet ceviz veya 7-8 adet fındık ) tüketmeliyiz.


- Kış Aylarında Sağlıklı Olmak Ve Hastalanmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz? admin tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde , Genel Sağlık,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Kış Aylarında Sağlıklı Olmak Ve Hastalanmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz