---< Sponsor Bağlantı >---

Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözümüzdür. Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözünün Açıklaması

Bir insan boş durup yiyip içmek, geçimini sağlamazsa karnı aç kalır. Kişi geçimini temin etmek isterse çalışıp kazanç sağlamak zorundadır. Kazancı olmayan insanın geçinmesi mümkün değildir. Evde kazanıda kaynamaz, ocağıda tütmez. Bu zamanda kimse kimseye bişi vermez.


- Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , , ,
Kazanmayanın Kazanı Kaynamaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz