---< Sponsor Bağlantı >---

Kalp Çarpıntısı Doğal Yöntemle Nasıl Geçer?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kalp Çarpıntısına Ne İyi Gelmektedir, Kalp Çarpıntısı Doğal Yöntemle Nasıl Geçer?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Merdiven çıktığımızda yada hızlı hızlı yürüdüğümüzde kalp çarpıntımız fazlalaşır, Kalbimiz yerinden kopacakmış gibi bir hal alır. Bir süre dinlendikten sonra geçer ve bazende geçmeyi verir bu çarpıntılar. İşte kalp çarpıntılarına iyi gelen şifalı bitkiler.

Biberiye, mentollü nane, erkek çocuk otu, karabaş otu, ökse otu, civan perçemi, kuşkonmaz, akdiken çiçeğkalp carpintisii, maydanoz, lavanta çiçeği, fesleğen, mürver çiçeği, mine çiçeği, nane, kekik, ada çayı, gül yaprağı, kantaron çiçeği, portakal çiçeği, papatya, alıç çiçeği.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hazırlanışı:ayrı ayrı veya karıştırılarak kaynatılıp aç veya tok karnına 1-2 bardak sıcak olarak içilir.

50 gr. günlük sakızı 50 gr. tarçın 50 gr. kereviz tohumu 50 gr. kakule tohumu, 1 kilogram. bala karıştırılıp 3 öğün aç karnına 1 yemek kaşığı yenir.

Eğer kalp çarpınız geçmiyor ve sizleri çok rahatsız ediyorsa bu çarpıntıların altında başka nedenler olabilir. Vakit kaybetmeden bir uzmana görünüp gerekli tetikleri yaptırmanız lazımdır.

 


- Kalp Çarpıntısı Doğal Yöntemle Nasıl Geçer? admin tarafından 11 Şubat 2014 tarihinde , Genel Sağlık,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Kalp Çarpıntısı Doğal Yöntemle Nasıl Geçer? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz