---< Sponsor Bağlantı >---

Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür, Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür Evde Nasıl Yapılır?

Özellikle bayanlar bronzlaşmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktadırlar. Tatil yapma imkanı olanlar denize giderek bronzlaşmaya çalışırken tatil yapma imkanı olmayanlar ise solaryumlar de bronzlaşmaya çalışmaktadırlar. Son zamanlar da da  solaryumların da sakıncaları ortaya çıkmıştır. Onun için de farklı yöntemlere başvurmaktadırlar. İşte evde kolaylıkla yapıp uygulayabileceğiniz ve tamamen doğal ürünlerle kalıcı olarak brozlaşmayı sağlayacak bir kür.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür

Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür

Gerekli Malzeme :
2 yemek kaşığı Susam yağı
1 tatlı kaşığı Havuç yağı
1 tatlı kaşığı Buğday yağı
1 tatlı kaşığı Kakao yağı
1 tatlı kaşığı ceviz yağı

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kürün Hazırlanışı

Bir kaseninin içirisinde yukarıdaki malzemelerin hepsini koyup iyice karıştırın. 5 dakika kadar dinlenmeye bırakın. Dinlendikden sonra cildinize uygulayın, Uyguladığınız bu kür kalıcı bronzluk sağlamakla beraber cildi nemlendiriyor ve ayrıca da cilt kanserine karşı cildinizde  koruyor.

Bu kürü bir kaç kez daha uygularsanız daha da iyibir sonuç alabilirsiniz.


- Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür admin tarafından 11 Ekim 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Kalıcı Bronzluk İçin Doğal Bitkisel Kür isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz