---< Sponsor Bağlantı >---

Isı Yalıtımı Nedir, Ne İşe Yaramaktadır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Isı Yalıtımı Nedir, Isı Yalıtımı Ne İşe Yaramaktadır?

Isı yalıtımı deyince aklımıza kısaca ısının bir ortama geçmemesini sağlamak için yapılan bir izolasyondur. ISI Yalıtımı hakkında kısa bilgi vermek isteriz.isi-yalitimi-nedir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Isı izolasyonu yada ısı yalıtımı kışın ısınmak için kullandığımız ve yazın da serinlemek için sarfettiğimiz enerjiyi azaltmak ve daha rahat ortamlarda yaşamak için binaların dış cephe duvarları veya iç cephe duvarları, cam ve doğramaları, çatıları, döşemeleri ve tesisatlarında, ısı geçişini azaltan izalosyandır.

Isı Yalıtımı Ne İşe Yaramaktadır?

Isı yalıtımı yapılan binalarda ve iş yerlerinde kışın az bir enerjiyle çok iyi ısınmaya, yazın ise sıcak havanın içeri girmesini önleyerek serinlemeye yaramaktadır. Bunun yanı sıra dışarıdan gelen yüksek sesleride yalıtım sayesinde kesmektedir. Isı yalıtımında yüksek oranda tasarruf sağlanmaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 


- Isı Yalıtımı Nedir, Ne İşe Yaramaktadır? admin tarafından 25 Mayıs 2014 tarihinde , 5n- 1k Konuları,Vikipedi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Isı Yalıtımı Nedir, Ne İşe Yaramaktadır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz