---< Sponsor Bağlantı >---

Isı Bantları Nedir, Isı Bandı ile Kas Ağrıları Nasıl Geçirilebilir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


ısı bantlarIsı Bantları Nedir, Isı Bandı ile Kas Ağrıları Nasıl Geçirilebilir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Büroda tüm gün sandalyede oturanların diz kapaklarında mesele oluşma oranı artıyor. Oturuş bozukluklarının yanı sıra merdiven inip çıkmak, step yapmak, koşu bandına eğim vererek koşmak gibi hareketler diz kapağının kaymasına neden olabiliyor. Kayma, dizlerde ortaya çıkan şiddetli ağrı ile kendini belli ediyor.   Sağlık Proplemleri olup ilaç kullanamayan bir çok kişi vardır. Önceden bel ağrılarına özel korseler sarılarak ve Yakı dediğimiz bir bantla sıcak tutularak adele ve kas ağrıları Geçirilmeya çalışılırdı. Günümüzde artık tün bunların yerini alacak ısı bantları geliştirilmiştir. . İlaç içermeyen yeni  Isı Bandı, 8 saate kadar derinlemesine tesir gösteren ısı uygulamasıyla bel, sırt, boyun ve omuzdaki yerel adale problemlerinde deşarj olma sağlıyor.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Adale problemleri; hanede veya işteki günlük aktiviteler esnasında ağrı biçimde ortaya çıkabiliyor. Sandalyede yersiz şekilde oturma, yanlış şekilde eğilme, uzun müddet oturma veya ayakta durma, adaleleri aşırı yorma, kambur pozisyonda veya mola vermeden uzun müddet araç kullanma, yanlış şekilde yük kaldırma, taşıma, itme veya çekme gibi sebepler hareketlerimizi kısıtlayarak hayat kalitemizi negatif istikamette etkiliyor.  deşarj olma sağlıyor. Muayenehane olarak tesirli ve uzun müddetli sıcaklık uygulayan ısı bandı yerel adale problemlerini hafifletiyor.

Günümüzde sağlıklı yaşam ve hayat kalitesini artırmak için çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir. Hergün onlarca ilaç ve bir o kadar da ilaç yerine geçecek alternatifler piyasaya çıkmaktadır. Korselerin yerini artık daha etkili olan ısı bantları almaktadır.

 


- Isı Bantları Nedir, Isı Bandı ile Kas Ağrıları Nasıl Geçirilebilir? admin tarafından 18 Aralık 2013 tarihinde , Alternetif Tıp Önerileri,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Isı Bantları Nedir, Isı Bandı ile Kas Ağrıları Nasıl Geçirilebilir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz