---< Sponsor Bağlantı >---

Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözümüzdür. Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözünün Açıklaması

Kişilerin  ihtiyaclarını karşılayan bir şey varsa, onun yanına yine aynı ihtiyaca yönelik ve üstelik de daha küçük bir şeyi yapmak gereksiz ve mantıksızdır da. Boşu boşuna bir çaba ve boşa giden paradır. Bu türli girişimlerden uzak durmak  ve farklı şeyler yapmak lazımdır.


- Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 21 Aralık 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Irmak Kenarına Çeşme Yapılmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz