---< Sponsor Bağlantı >---

İnce Ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


İnce Ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir?, Nasıl Daha İnce Ve Zayıf Görünüme Sahip Olabiliriz?

Bayanlar ince ve zayıf görünmeyi çok severler. Biraz kilo aldıkları zaman hem çok yakınırlar ve hem aldıkları kiloları vememekten şikâyetçidirler. Üstelikte kilolarını kapatıp ince görünüme sahip olamaya çalışırlar. Ama bazı bayanlar nasıl zayıf görünecekleri bilemezler. İşte sizlere nasıl zayıf görünmenin püf noktalarını kısaca anlatmaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Alacağınız veya giyeceğiniz giyişinin tek bir renk ve o rengin değişik tonlarında  kombine ederek giyinmeye özen göstermelisiniz. Bu şekilde sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Mümkünse  koyu renkleri tercih etmelisiniz.

İnce Ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

İnce Ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bedeniniz üst kısmı ince, kalçanız geniş ise dar bluzlardan uzak durmalısınız. Dar bluz veya üstü dar bir giysi alt ve üst beden kısmı arasındaki farkı daha da bariz bir şekilde ortaya çıkaracaktır.  Böyle bir durumda  üst bölgenin  inceliğinden ziyade kalça kısmının genişliğini daha çok dikkati çekeceğini  unutmamalısınız.

Vücudunuzun alt kısmı üst kısma  göre daha geniş ise, alt bedende giyeceğiniz giyisileri daha koyu  renkleri tercih etmelisiniz. Eğer üst bölge,  alt bölgeden daha geniş ise, üst beden için daha koyu renkte kıyafetleri seçmelisiniz.

Çok dar veya çok bol pantolonlar giyinmemelisiniz. Dar modellerin bütün hatlarınızı ortaya çıkaracağı gibi, bol modellerin ise kalçalarınızı olduğundan daha geniş gösterecektir. Tunik şeklinde kalçalarınızı kapatacak bir bluz, hırka veya ceket tercih ederseniz daha hoş ve ince görünürsünüz.

 

Bacaklarınızı daha ince ve uzun göstermek istiyorsanız  eğer  mini ve uzun eteklerden uzak durmalısınız.  Dizinizin hemen altında veya üstünde etekleri tercih etmelisiniz. Bu ayrıntıları dikkate alırsanız daha ince ve daha hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.


- İnce Ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir? admin tarafından 18 Eylül 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
İnce Ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz