---< Sponsor Bağlantı >---

İnce Telli Saçların Bakımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


İnce Telli Saçların Bakımı Nasıldır, İnce Telli Saçlarda Bakım Nasıldır?

 

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Nasıl ki insanların yüzleri, tenleri, gözleri farklı ise saç yapılarıda farklıdır. Bazılarımızın saçları kalın telli, bazılarımızın saçları ise ince tellidir. İncetelli olanların saç bakımı nasıldır kısaca cevaplamaya çalışacağız.

 

İnce Telli Saçların Bakımı Nasıldır?

İnce Telli Saçların Bakımı Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İnce telli saçları olanların saçlarına yaptıkları bakımın fazlası yarardan çok zarar vermektedir. Yoğun ve ağır kürler veya maskeler saçı ağırlaştırıp yorabilmektedir.  Bu yüzden haftada bir kez bakım kürü yapılmalıdır. Bakım ürünlerini saçınıza uyguladıktan sonra iyice duruladığınıza emin olmalısınız.

İnce telli saçların daha gür görünebilmesi için de

Hacim kazandırıcı ve doğal ürünler, ince saç kıllarının çevresinde bir tabaka oluşturmaktadır. Böylece de saçlar kalınlaşmaktadır.

Saçlarınızı Yuvarlak fırçayla Fön çekmelisiniz. Çene hizasındaki küt kesimler için yuvarlak fırça çok ideal olmaktadır. Saçlarınızı dışa dönük biçimde fön çekerseniz, saçınıza daha çok  hacim kazandırmış olacaksınız.


- İnce Telli Saçların Bakımı Nasıldır? admin tarafından 26 Ağustos 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
İnce Telli Saçların Bakımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz