---< Sponsor Bağlantı >---

İnatçı Farelerin Hikayesi Kısaca Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


İnatçı Farelerin Hikayesi Kısaca Nasıldır?

 

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Küçük bir kulübede bir anne fare ve üç yavrusu ile birlikyte yaşarlarmış. Bu yavru fareler birbirleriyle hep dövüş kavga ederlermiş . Anneleri de bu duruma çok üzülürmüş. Bir gün anne farenin aklına bir fikir geldi. Ve üç tabak getirip masanın üzerine koydu. Tabakların içerisine birinde peynir, birinde sucuk, ve bir diğerinde ise pasta vardı. Tabakları birbirinden uzak farklı köşelere koydu. Baba fare ise , yavruların kuyruklarını birbirine bağlayıp söyle dedi.

  İnatçı Farelerin Hikayesi

İnatçı Farelerin Hikayesi

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Haydi bunları yiyin bakalım dedi Farelerden birincisi pastayı, ikincici sucuğu, üçüncüsü ise peyniri yemek istediler. Tabaklara gitmek için birbirlerini çekiştirip durdular Ama hiç biri yemeklerini yiyemedi. Vakit epey ce geçti. Anne fare tabakları geri yerlerine görürdü. Üç yavru farede aç kalmıştı.

En küçük kardeş fare ağlamaya başladı. Büyük kardeş dayanamayıp – Haydi birbirimizle aramızda anlaşalım, yemeklerimizi sırasıyla yiyelim, dedi. Biraz sonra , anne fare yeniden üç tabak yemek getirip yerlerine koydu. BU sefer üç kardeş birbirlerini çekmediler. Beraber ce önce peyniri, sonra sucuğu, daha sonra da pastayı yediler. Baba fare, yavru farelerin kendi aralarında görünce, kuyruklarını çözdü. Yavru fareler de çok sevinip, annelerini ve babalarını öptüler. Karınları doyunca da bir güzel uyku çektiler.


- İnatçı Farelerin Hikayesi Kısaca Nasıldır? admin tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde , Eğitim,Kitap Özetleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
İnatçı Farelerin Hikayesi Kısaca Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz