---< Sponsor Bağlantı >---

İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır, İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözümüzdür. İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözünün Açıklaması

Bir insan önemi büyük birkaç işi aynı anda yapmaya kalkışmaktadır. Böyle bir şeyi yapmak oldukça zor ve sakıncalıdır. İnsanın gücü ve dikkati dağılmaktadır. Buna aldırmayanlar çoklukla yapmaya kalkıştıkları işleri sekteye uğratmaktadırlar. Karpuz misali aynı anda iki karpuzu bir koltukta taşımaya kalkarsak ikisi de düşer ve kırılır. Yani bir işe yaramaz.


- İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 24 Aralık 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
İki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz