---< Sponsor Bağlantı >---

Her Güzelin Bir Kusuru Vardır, Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Atasözü Açıklaması Nasıldır, Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de  Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Atasözümüzdür. Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Atasözünün Açıklaması

Güzellik görecelidir, kişiden kişiye değişmektedir. Her iyi şeyin hoşa gitmeyen bir yanı, her güzelin kusurlu bir yanı bulunmaktadır. Kusuru bulunmayan iyi, güzel bir şey yoktur. Güzellik ise bir bütündür. Birtakım ögelerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Lakin bu ögelerin bir yada birkaçı negatif olabilimektedir. Bize kusurlu olan şey başkasına normal gelebilmektedir. Kusur da, güzellik te  herkese göre ve kişiden kişiye değişmektedir.


- Her Güzelin Bir Kusuru Vardır, Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 23 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Her Güzelin Bir Kusuru Vardır, Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz