---< Sponsor Bağlantı >---

Hamur Mayasıyla Gelen İnanılmaz Güzellik


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Hamur Mayasından Gelen İnanılmaz GüzellikHamur işlerinin vazgeçilmezi olan maya artık bundan sonrada güzelleşmemiz içinde vaz geçilmez oluyor. Maya ile yapılan yüz maskesi ciltte mucizeler yaratıyor. Yüzümüzü  ve ciltimizi pürüzsüz ve çocuk teni  gibi bir ten sağlıyor.Ayrıca  cilt lekelerinden şikâyetçi olanlar, güneş lekelerinden dolayı  ten rengi koyulaşmış olanlar  için de ideal bir bakım maskesi .

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Malzemeler ;
30 gr. yaş maya,
1 yemek kaşığı limon suyu ,
1 yemek kaşığı süt,
Maskenin Hazırlanlışı ;

Tüm malzemeleri bir kasenin içerisinde iyice  karıştırın. Bu karışımı fırça yardımıyla veya  veya elimizle  yüzünüze aralarında boşluk kalmayacak şekilde  sürelim.Ancak göz çekrelerine dikkat edelim çok fazla gözumuzun etrafına sürmeyelim.  20 dakika kadar bekledikten sonra bol su ile yıkayıp durulayalım. Yumuşak  ve pamuklu bir havluyla da kurulayalım. Bu kadar. 2-3  uygulamada sonra cildinizdeki farkı sizde göreceksiniz. Bu maskayi haftada 2 defa yapabilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Hamur Mayasıyla Gelen İnanılmaz Güzellik admin tarafından 26 Eylül 2013 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Hamur Mayasıyla Gelen İnanılmaz Güzellik isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz