---< Sponsor Bağlantı >---

Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır, Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıldır?

Hanımların hayatları süresince  tinsel ve  fiziksel manada en zor  geçirdikleri ve zorlu bir dönemdir hamilelik.  Bu zor vakitlerde  ise ağız bakımına çok fazla  verilmemekte ve çoğu zaman da ihmal edilmektedir. Bu ihmallerde bir takım problemleri  de beraberinde getirmektedir.  Hamilelik te  Ağız Bakımı Nasıl  Olmalıdır, kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hamilelerde  meydana gelen mide bulantısı ve kusmalar çürüklerin artmasında ehemmiyetli bir etkendir. Hamileler  bulantıyı yaptığı için diş fırçalamayı bırakmakta veyahut yetersiz fırçalamaktadırlar. Bu da ağızda asit oluşumunun  artmasına  ve dişteki kalsiyumun çözülmesine vesile olmaktadır. Dolayısıyla dişteki kalsiyumun çözülmesi bebeğin değil yetersiz ağız bakımı yapan annenin bir suçudur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

 

 


- Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır? admin tarafından 5 Ağustos 2014 tarihinde , Ağız Ve Diş Sağlığı,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Hamilelikte Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz