---< Sponsor Bağlantı >---

Gülşen Kimdir, Nereli, Yaşı, Boy, Kilo, Hakkında Bilgi


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Bu yazımızda Gülşen kimdir, Mesleği, Eğitimi, Boyu, Yaşı, Kilosu nasıldır, Göz rengi ve saç rengi nasıldır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Gülşen  Kimdir, Memleketi Neresi, Kaç Yaşında, Boyu Ve Kilosu, Eğitimi, Mesleği Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Gülşen   Hakkında Kısa Bilgi:  Asıl İsmi  Gülşen Bayraktar olan Ünlü sanatçı Gülşen  Be Adam adlı ilk albümünü 1996’da yayınlayarak tüm halkın beğenisini kazanmıştır. Ardından  güzel  çıkış yakalayan ünlü  sanatçı “Gel Çarem”, “Be Adam” ve “Saz Mı Caz Mı?” parçalarla  o yıla damgasını vurmuştur. Daha sonraları çıkardığı kasetlerlede başayıyı yakalayan ünlü sanatçı  “Sakıncalı”, “Nazar Değmesin”, “Sarışınım“, “Canın Sağolsun” ve “Adı Aşk Sebebimin”  gibi şarkıları da hit olmuştur. Gülşen’ in yeni çıkardığı Bangır Bangır adlı albümü çok beğenilmiştir. Şu sıralarda her yerde çalınmaktadır.

Gülşen   Memleketi Neresidir: Aslen Ordu’ lu Olan Gülşen İstanbul Doğumludur.gülsen hakkında bilgiler

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Gülşen Doğum Tarihi: 29 Mayıs 1979 doğumludur ve  35  yaşındadır.

Gülşen Boyu: 1.73

Gülşen  Kilosu : 59

Gülşen  Saç Rengi : Sarı

 Gülşen  Siyah Göz Rengi: Ela

Gülşen Mesleği : Öğrenci, Sunucu

Gülşen  Eğitimiİstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’ne başlayan sanatçı  2 yıl okuduktan sonra yarım bırakmıştır.

Gülşen’ son albümü Bangır Bangır çok beğenilerek dinlenmektedir.


- Gülşen Kimdir, Nereli, Yaşı, Boy, Kilo, Hakkında Bilgi admin tarafından 26 Mayıs 2015 tarihinde , Biyografi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , , ,
Gülşen Kimdir, Nereli, Yaşı, Boy, Kilo, Hakkında Bilgi isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz