---< Sponsor Bağlantı >---

Gül Fidanı Nasıl Yetiştirilir, Resimli Anlatım


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Gül Fidanı Nasıl Yetiştirilir, Resimli Anlatımı, Gül Fidanı Yetiştirmek İçin Ne Yapmalıyız, Gül Fidanı Yetiştirmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Gül fidanı yetiştirmek bir hayli özen ister. Bahçemizde bulunan gülleri budadığımız da gül çeliklerini atmayıp tekrar dikeriz ama pek çillenip kök salmaz kurur giderler. Gül Fidanı yetiştirmek ve diktiğimiz çeliklenmesi için püf noktaları nelerdir kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

gül-fidani-nasil-yetistirilir

Güllerin dallarından kestiğimiz çeliklerin yapraklarını tamamen alalım ve bir patatese geçirerek öylece toprağa dikiverin. Patatesin içerisindeki su ve rutubetten güllerin çelikleri daha çabuk köklenecektir. Patatesle birlikte toprağa dikelim. Böylece güllerimiz daha çabuk çil salar ve yeşerir.gül-fidani-nasil-yetistirilir2gül-fidani-nasil-yetistirilir1

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Gül Fidanı Nasıl Yetiştirilir, Resimli Anlatım admin tarafından 5 Mayıs 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Her Telden kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Gül Fidanı Nasıl Yetiştirilir, Resimli Anlatım isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz