---< Sponsor Bağlantı >---

Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözünün Anlamı Nedir, Ne Demektir, Açıklaması


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözü Açıklaması Nasıldır, Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözümüzdür. Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözünün Açıklaması

İnsanlar yaşamları boyunca çeşitli sıkıntılara maruz kalabilirler. Kişi muhtaç durumdayken destek olanları sonradan unutmamalıdır. İnsanlar arasındaki ilişkiler çok önemlidir. Dar durumdan kurtulduk dan sonra sana yardın edenlerle ilişkilerini  kesmemeli, sana ulaşmak isteyenlerle arana mesafe koymamalıdır. Bir  gün gelir de tekrar aynı kişilerle yaşamak zorunda kalabilirsin. Şunu hiç unutmamalıyız her çıkışın bir inişi vardır çıkarken geçtiğin köprülerden, inerken de geçmek zorunda kalabileceğini akıldan çıkarmamalıyız.


- Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözünün Anlamı Nedir, Ne Demektir, Açıklaması admin tarafından 19 Ocak 2017 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Geçtiğin Köprüleri Yakma Atasözünün Anlamı Nedir, Ne Demektir, Açıklaması isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz