---< Sponsor Bağlantı >---

Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Fondöten Nasıl Uydulanmalıdır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Fondöten Nasıl Uydulanmalıdır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ciltimzin güzel ve pürüzsüz olması ve makyajımızın kusursuz görünmesi için fondöten kullanırız. Fondöten kullanırken bazen doğru bildiğimiz yanlışları da yaparız.Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Fondöteni kullanırken  fondöteni , yüzünüze  yay­mak ve sürmek için ise parmaklarınızdan faydalanırız. Parmaklarımızdaki  ısı  fondöten geçerek daha kolay yayılması ve cilt tara­fından daha kolay emilmesine yardımcı olur ve natürel bir  şekilde cildinizde yayı­lır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Çoğumuz fırça  kullanmayı tercih ederiz ama fırça   fondöten teni­nizde daha bariz bir şekilde görünmesine neden olmaktadır.

Harika bir sonuç elde et­mek için fondöteni  elmacık kemikleri­nin üstüne, alnınızdan burun kemiğinize  doğ­ru uzanan kısma, dudak kıvrımı ve kenarları­na, çenenizin orta kısmı ve  gözlerini­zin iç köşelerine parmaklarınız yardımı ile iyice yedirmeliyiz.


- Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Fondöten Nasıl Uydulanmalıdır? admin tarafından 16 Şubat 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Fondöten Nasıl Uydulanmalıdır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz