---< Sponsor Bağlantı >---

Evde Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Yapımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Evde Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Yapımı Nasıldır, Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Nasıl Yapılır?

Bayanlar özellikle hamilelik dönemlerinde yada fazla kilo aldıkları zaman vücutlarının bazı yerlerinde çatlaklar oluşmaktadır. Kimi bayanlar buna aldırış etmezken bazı bayanlar için bir problem haline gelebilmektedir. Vücut çatlaklarından evde hazırlayacağınız masaj yağı ile kurtulabilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İşte Evde Hazırlayabileceğiniz Masaj Yağı Formülü

Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Yapımı Nasıldır,

Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Yapımı Nasıldır,

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Gerekli Malzemeler :

• 1 çay kaşığı Kakao yağı

• 1 çay kaşığı Jojoba yağı

• 1 çay kaşığı Kayısı yağı

•1 çay kaşığı Fındık yağı

• 1 çay kaşığı Badem yağı

•1 çay kaşığı Menekşe yağı

• 1 çay kaşığı Gliserin

 Hazırlanışı:

Bir kasenin içerisin de yukarıda verdiğimiz malzemeleri iyice karıştırın. Çatlakların olduğu  bölgeyi hafif hafif çimdikleyerek ve sıkarak kan akışını sağlayın. Hazırladığınız bu bitkisel kürü masaj yaparak cildinize iyice uygulayın.

Aradan bir gün geçtikten sonra banyo yapın ve banyo yaparken de  yağ sürdüğünüz bölgeye masaj yapın ve  cildinizin üzerindeki  ölü derinin atılmasını sağlayın. Banyodan sonra yine aynı işlemi uygulayın.

 

Not: 1 ay boyunca ve her gün sürekli olarak bu masajı uyguladığınız takdirde  vücudunuzda bulunan çatlaklarda gözle görülür bir şekilde azalmaların olduğunu  sizlerde göreceksiniz.


- Evde Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Yapımı Nasıldır? admin tarafından 14 Eylül 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Evde Vücut Çatlakları İçin Masaj Yağı Yapımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz