---< Sponsor Bağlantı >---

Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır, Ballı Tırnak Bakımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır, Ballı Tırnak Bakımı Nasıldır, Bal İle Gelen Güzellik

Bakımlı bir tırnak bir bayanın güzelliğini yansıtır.Tırnak bakımı için hazır satılan kozmetik ürünlerinin yerine evde çok kolaylıkla hazırlaya bileceğiniz bir kürle de tırnak bakımı yapmanız mümkündür. Hazırlaması ve uygulaması çok kolay olan bu kürü sizlerle de paylaşmak isteriz. evde-tirnak-bakimi-nasil-yapilir Gerekli Malzemeler 1 yemek kaşığı bal 2 yemek kaşığı zeytinyağı Hazırlanışı Ve Uygulanışı Küçük bir kabın içerisine bal ve zeytinyağını koyup iyice karıştırın. Hazırladığımız bu kürü parmaklarınızı da kapsayacak bir şekilde ve bol miktarda tırnak ve tırnak etlerinize masaj yaparak uygulayın. Ardından 15 dakika kadar bekletin. Süre bitiminde  ılık su ile ellerinizi yıkayıp nemlendirici krem uygulayın. Bu kürü haftada bir yaparsanız elleriniz ve tırnaklarınız canlı ve sağlıklı bir şekilde olacaktır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

- Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır, Ballı Tırnak Bakımı Nasıldır? admin tarafından 9 Kasım 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır, Ballı Tırnak Bakımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz