---< Sponsor Bağlantı >---

Evde Pratik Topuz Nasıl Yapılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Evde Pratik Topuz Nasıl Yapılır, Pratik Topuz Yapılışı Nasıldır?

Çok acil bir işiniz çıktı veya bir toplantıya katılmak zorundasınız ve kuaföre gidecek zamanında yok. Bu durumda saçımıza nasıl bir şekil vereceğim diye panikler dururuz. İşte hem saçınıza ve size farklı bir hava verecek, sizi derli toplu gösterecek ve üstelikte yapımı çok kısa bir zamanınızı alacak Saç Örgü Topuz yapımı sizler için.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Evde Pratik Topuz Nasıl Yapılır?

Evde Pratik Topuz Nasıl Yapılır?

Öncelikle saçınızı tarayıp, saçınıza parlaklık verecek sprey sıkın. Saçınızı iki eşit tutama ayırın ve saçlarınızı kulaklarınızın arkasından başlayarak kıvırıp firketeyle tutturmalısınız. Daha sonrasında açıkta kalan kısımları da iyice kıvırıp birbirine dolayarak bir topuz yapın ve firketelerle tutturun. Yaptığınız topuzunuzun biraz dağınık ve salaş gözükmesi size daha hoş bir hava verecektir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Güle Güle Kullanın.


- Evde Pratik Topuz Nasıl Yapılır? admin tarafından 23 Eylül 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Evde Pratik Topuz Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz