---< Sponsor Bağlantı >---

Evde Patates Kroket Nasıl Yapılır


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Evde Patates Kroket Nasıl Yapılır, Patates Kroket Tarifi Ve Yapılışı Nasıldır?

Çocuklarımızın bayıla bayıla ve çok severek yedikleri Patates Kroketleri bir çoğumuz hazır almaktayız. Hazır aldığımız bu ürünlerin içeriğinde ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilemeyiz. Çocuklarının sağlığını düşünen anneler bu ürünlere fazla rağbet etmezler ama çocuklarını da kıramazlar almak zorunda kalırlar. Bazı bayanlarda bu tür ürünleri evde yapmak isterler. Patates Kroket’i evde yapmak isteyen hanımlar için güzel bir tarif.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Evde Patates Kroket Nasıl Yapılır

Evde Patates Kroket Nasıl Yapılır

Patates Kroket Tarifi İçin Malzemeler

5 adet orta boy haşlanmış patates 1 çay bardağı ezilmiş beyaz peynir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Üzeri İçin İse 1 adet yumurta, 1 kase un, 1 kase galeta unu Ve Kızartmak İçinde Sıvı yağı.

Patates Kroket Hazırlanışı

İlk önce patatesleri haşlayıp rendeleyelim. Rendelediğiniz patatesleri ve diğer malzemeleri bir kaba koyalım ve iyice karıştıralım. Ele yapışmayan bir kıvam alması lazımdır. Ellerinizi hafif ıslatarak hazırladığımız bu hamurdan küçük parçalar kopartıp  ve şekil verelim.Patates  kroketleri önce una ardından da  yumurtaya ve son olarakta galeta ununa bulayıp sıvı yağda kızartalım. Kızaran Kroketleri  kağıt havlunun üzerine alıp, yağını çektirelim. Hazırladığımız bu Patates Kroketleri sıcak sıcak servis yapalım. Afiyet Olsun.


- Evde Patates Kroket Nasıl Yapılır admin tarafından 2 Ekim 2014 tarihinde , Kadın,Pratik Tarifler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Evde Patates Kroket Nasıl Yapılır isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz