---< Sponsor Bağlantı >---

Evde Jel Mum Nasıl Yapılır, Jel Mum Yaparak Para Kazanmak Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Evde Jel Mum Nasıl Yapılır,  Jel Mum Yaparak Para Kazanmak Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Evde para kazanma yöntemleri yazımıza devam ediyoruz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bugün sizlere farklı bir iş kolunu tanıtacagım.Evde jel mum yapımı. Oldukcada  çok zevkli bir uğraş aslında.Zor gibi gözüksede jel mum yapımı çok kolar birajelmum yapımız beceri istiyor ama.

Jel Mum yapımına gelince.

İlk önce  jel mum yapacagımız objeyi seçmelisiniz.Bu objeler  kadeh, bardak, fanus veya bir vazo olabilir.Sonra süslemek için kullanacagımız malzemeler , nazar boncukları, midye kabukları , yapay çicekler jelmum1olabilir.Tamamen sizin zevkinize kalmış.Objemizin içini hazırlayalım sonra Jel mumu  bir kapta benmari usulu eritelim,Yapacagımız mum renkli ve kokulu olmasını istyorsak az miktarda boya ve koku ilave edelim.Hazırlamış oldugumuz objemize yavaşca dökelim.Üzerinede fitilimizi yerleştirelim.hazırlamış olduğumuz jel mumumuzu ılıyınca 110 derecede ısıttığımız fırında 15 dakika bekletelim.Bunu yapmamızın nedeniyse jel mumda oluşan küçük baloncukların yok olması.

Tamamen soguyunca mumumuz yanmaya hazırdır.

Güzel bir sunumla satıp para kazanabilirsiniz.

Dilerseniz eğer kına geceleri için küçük kadehlere jel mum yaparak   farklı bir boyut katabilirsiniz.

 


- Evde Jel Mum Nasıl Yapılır, Jel Mum Yaparak Para Kazanmak Nasıldır? admin tarafından 28 Ocak 2013 tarihinde , Evde Boş Zamanlarınızı Kazanca Çevirmenin Yolları,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Evde Jel Mum Nasıl Yapılır, Jel Mum Yaparak Para Kazanmak Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz