---< Sponsor Bağlantı >---

Evde Doğal Saç Boyası Nasıl Hazırlanır


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Evde Doğal Saç Boyası Nasıl Hazırlanır, Ceviz Kabuğundan Doğal Bir Saç Boyası Nasıl Elde Edilir?

Saçınızı boyamak istiyorsunuz ama piyasada satılan hazır boyalarda alerji yapmaktadır, yada hazır boyalar kullanmak istemiyorsunuzdur. Bunun içinde doğal yöntemlerle hazırlanan boyaları tercih ediyorsanız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İşte size göre bir çok güzel bir formül. Ayrıca Beyaz saçlarınız zaman içinde doğal saç rengini alacaktır.

Evde Doğal Saç Boyası Nasıl Hazırlanır

Evde Doğal Saç Boyası Nasıl Hazırlanır

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bu formülü hazırlamak için 5-6 adet ceviz yaprağını iki su bardağı suda kaynatın ve soğumasını bekleyelim. Diğer taraftan 3 çorba kaşığı kuru yeşil ceviz kabuğunu havanda döverek merhem haline getirelim. Kaynatıp soğumaya bıraktığımız suyun içerisine ezdiğiniz ceviz kabuklarını katalım. Bu karışımı şişeye koyup iyice çalkalayın. İşte size doğal bir losyon ve koyu renk saçlarda güzel bir renk elde etmek harika bir kür.

Hazırladığımız bu losyon ile  saçlarınızda  kahverengi veya biraz daha açık bir renk sağlayacaktır. Her gün bu losyonu saçlarınıza uygulayın. Uygularken de  elinizin boya olmaması  için bir eldiven  kullanmayı unutmayın. Eldiveni taktıktan  sonra bir parça pamuğa hazırladığımız losyonu döküp saç diplerine ve saçınıza uygulayın. Takii  saçlarınız  istenilen rengi alıncaya kadar.

Dikkat edeceğimiz bir husus bu losyonu  1 hafta saç diplerine uygulayın. Daha sonra haftada 1 veya 2 kez şişeden yine 1 çay bardağı alarak pamukla saçınıza da sürün

Yüzünüze bulaşmasını  için,  alın kısmına ve yüzünüze  yakın olan yerlere  zeytinyağı veya jöle  sürün.

Hadi Bakalım Kolay Gelsin Hanımlar.


- Evde Doğal Saç Boyası Nasıl Hazırlanır admin tarafından 6 Ağustos 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Evde Doğal Saç Boyası Nasıl Hazırlanır isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz